Federacija

Istorija

Lietuvos galiūnų pasiekimai Lietuvos bei užsienio varžybose. Medžiagą parengė Arūnas Petraitis, kultūrizmo ir kitų jėgos sporto šakų istorikas.


Lietuvos galiūnų čempionatų prizininkai (1989-2008)

MetaiVietaSportininkas MetaiVietaSportininkas
19891.
2.
3.
Raimundas Zenkevičius (Klaipėda)
Kęstutis Čenkus (Kuršėnai)
Arūnas Vitkevičius (Kaunas)
 19901.
2.
3.
Egidijus Karskis (Joniškis)
Raimundas Zenkevičius (Klaipėda)
Edmundas Kvietinskas (Jonava)
19911.
2.
3.
Raimundas Zenkevičius (Klaipėda)
Aleksandras Žukauskas (Jonava)
Egidijus Žaldokas (Biržai)
 19921.
2.
3.
Alvydas Kirkliauskas (Marijampolė)
Audrius Vosylius (Marijampolė)
Arvydas Švėgžda (Kuršėnai)
19931.
2.
3.
Raimundas Zenkevičius (Klaipėda)
Audrius Vosylius (Marijampolė)
Alvydas Kirkliauskas(Marijampolė)
 19941.
2.
3.
Raimundas Zenkevičius (Klaipėda)
Stasys Mėčius (Klaipėda)
Alvydas Kirkliauskas (Marijampolė)     
19951.
2.
3.
Stasys Mėčius (Klaipėda)
Karolis Rauba (Panevėžys)
Alvydas Kirkliauskas (Marijampolė)
 19961.
2.
3.
Stasys Mėčius (Klaipėda)
Arvydas Pintinas (Panevėžys)
Žydrūnas Savickas (Biržai)
19971.
2.
3.
Arvydas Pintinas (Panevėžys)
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Stasys Mėčius (Klaipėda)
 19981.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Arvydas Pintinas (Panevėžys)
Remigijus Kačinskis (Klaipėda)
19991.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Remigijus Kačinskis (Klaipėda)
Antanas Abrutis (Mažeikiai)
 20001.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)  
Antanas Abrutis (Mažeikiai)
20011.
2.
3.
Antanas Abrutis (Mažeikiai)
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
 20021.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
Saulius Brusokas (Marijampolė)
20031.
2.
3.
Vilius Petrauskas (Panevėžys)
Saulius Brusokas (Marijampolė)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
 20041.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vilius Petrauskas (Panevėžys)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
20051.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
Vilius Petrauskas (Panevėžys)
 20061.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
Saulius Brusokas (Marijampolė)
20071.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
Saulius Brusokas (Marijampolė)
  20081.
2.
3.

Žydrūnas Savickas (Biržai)
Vidas Blekaitis (Birštonas)
Alvidas Brazdžius (Biržai)


Arnold strongman Classic prizininkai (2002-2009)

MetaiVietaSportininkas MetaiVietaSportininkas
20021.
2.
3.
Mark Henry (JAV)
Svend Karlsen (Norvegija)
Phil Phister (JAV)
 20031.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Lietuva)
Svend Karlsen (Norvegija)
Raimonds Bergmanis (Latvija)
20041.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Lietuva)
Svend Karlsen (Norvegija)
Raimonds Bergmanis (Latvija)
 20051.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Lietuva)
Vasylij Virastiuk (Ukraina)
Glenn Ross (Airija)
20061.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Lietuva)
Vasylij Virastiuk (Ukraina)
Michail Kokliajev (Rusija)
 20071.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Lietuva)
Vasilij Virastiuk (Ukraina)
Andrus Murumets (Estija)
20081.
2.
3.
Žydrūnas Savickas (Lietuva)
Derek Poundstone (JAV)
Michail Kokliajev (Rusija)
  20091.
2.
3.
Derek Poundstone (JAV)
Michail Kokliajev (Rusija)
Travis Ortmayer (JAV)


Pasaulio komandinio čempionato nugalėtojai (2001-2008)

MetaiKomanda MetaiKomanda
2001Vokietija 2002Vokietija
2003Ukraina 2004Ukraina
2005Lietuva 2006Ukraina
2007Ukraina  2008Lietuva